Sıkça Sorulan Sorular

Bize Sorun

Çalışma gün ve saatleriniz nasıl?

HAFTA İÇİ BEŞ GÜN;
SABAH 08.00- AKŞAM 17.00

Yaş gruplarınız nedir?

Okullarımız 2-6 yaş grubuna hitap etmektedir.

Okulunuzda çocukların ulaşımını nasıl çözüyorsunuz?

Okullarımızın konumunu merkez alarak, ilimizin tüm semtlerine servisimiz mevcuttur.

Okulunuzda hijyeni nasıl sağlıyorsunuz?

Eğitim Kurumlarımızda, günlük peryodik olarak belirli saatler arasında ortak kullanım alanları düzenli olarak temizlenmektedir. Kurumumuz BEYAZ BAYRAK sertifikasına sahiptir. 

Çocuğumu gün içerisinde ziyaret edebilir miyim?

Elbette! Oryantasyon döneminde bu onayladığımız bir uygulamadır. Fakat alışma sürecini tamamlamış çocuklarımız için zaruri durum olmadıkça onların düzenlerini bozmamak sınırlı veli görüşmesi yapmaktayız.

Okulumuzun devam programları ne kadar esnektir?

Bir veli olarak, çocuğunuza en uygun devamlılık programını seçmekte özgürsünüz. Çocuklarınız okulumuza ister yarım gün, isterlerse tam gün olarak katılabilirler. Arzu edildiği taktirde, çocuklarınız okulumuza haftada iki, üç, dört yada beş gün de devam edebilir.

Okulda yemek servisi var mıdır?

Velilerimizin seçmiş olduğu program doğrultusunda okulumuzda; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı mevcuttur.

Tuvalet eğitimi nasıl ele alınır?

Gelişim olarak hazır olan çocukların tuvalet eğitimlerinim daha kolay olacağını tecrübelerimizle biliyoruz. Aynı zamanda tuvalet eğitimi almamış çocuklar, tuvalet eğitimi almış diğer çocukları kendilerine model aldıkları için bu süreç daha hızlı işler. Tuvalet eğitimi, doğal ve pozitif bir biçimde ele alınır. Çocukların tuvalet ihtiyacı olup olmadığı sürekli sorularak, cesaretlendirilerek ve inisiyatif çocuğun elinden alınarak kontrol edilir.